HomeSemiconductors - ICsIGBT IGBT 100A 600V MIT/SKM100GB030 SKM100GB12V IGBT Modules SEMITRANS 2
Previous product
IC 6N136 EL 6N136 - High Speed Optocoupler
Back to products
Next product
IGBT 100A 600V MIT/SKM100GB030 SKM100GB12V IGBT Modules SEMITRANS 2
SKM100GB12V
IGBT Modules
SEMITRANS 2 (94x34x30)
Part Number22892023
Product StatusIn production
HousingSEMITRANS 2 (94x34x30)
(LLxBBxHH)94x34x30
SwitchesHalf Bridge
VCES in V1200
ICnom in A100
TechnologyV-IGBT
Add to wishlist
Categories: IGBT, Semiconductors - ICs
Share
  • Description
  • Additional information
  • Reviews (0)
  • Shipping & Delivery
Description
Additional information
Specification
Blue, Brown, Yellow
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Shipping & Delivery
eCommerce-shipping-1280x720
  • Submit an order before the cut-off time to shorten your delivery time
    • Same-day dispatch cut-off time is: 10:30pm
    • In stock items ordered before this time will ship out the same day the order is placed.
    • Orders received on Saturday or Sunday will be shipped the next business day.
    Backorders
    Options for backorders
    • Backorder allowed
    • Deliver order complete
Delivery fee
Terms & Conditions
  • COD charges are separate for COD shipments.
Related products
-77%New